Juris Malnieks

Jura koku darbnīca

Juris Malnieks

Jura koku darbnīca
Jura koku darbnīca

Hanzas tirgus dalībnieks. Amata meistars: Juris Malnieks Veic galdniecības un stiklinieka darbus.

Amata meistars Juris Malnieks kopš 2012.gada ražo dažādas kvalitatīvas un izturīgas priedes koka mēbeles. Pašos pirmsākumos tika ražotas taburetes, klientu loks auga un produkcijas klāsts līdz šodienai ir paplašinājies un tiek piedāvātas ne tikai mēbeles, bet arī dažādi koka izstrādājumi sadzīves vajadzībām. Pēc pasūtījuma veido personalizētus koka svečturus, dzīvokļa numura zīmes un daudz citas skaistas lietas.
Papildus galdniecības darbiem meistars veic stiklinieka darbus.

Piedāvājumā:

  • Priedes koka mēbeles: bērnu krēsliņi, galdiņi, klavieru krēsli un kāju paliktņi, bāra krēsli, taburetes un beņķi, kapu soliņi.
  • Citi koka izstrādājumi: gleznu rāmji, molberti, svečturi, krājkases, tortes paliktņi, dažādi virtuves piederumi, koka atslēgu piekariņi, dzīvokļu numuru zīmes ar izvēlētām latvju zīmēm.
  • Stiklinieka pakalpojumi.
+371 29266677, Amata meistars: Juris Malnieks
Darbnīca adrese: Skolas iela 18a, Ogre, Ogres novads, LV-5001
juris-malnieks@inbox.lv
www.jurakokudarbnīca.lv
facebook.com/galdniecibasdarbi

Jums var interesēt

Dabas spēksDabas spēks

Dabas spēks Saimniece ir izstrādājusi īpašas receptes Hanzas tirgus dalībnieks.  Dabas spēks jau no 2007. gada piedāvā ēdienkartē iekļaut pārtikas produktus, kas ražoti tikai no kvalitatīvām dabīgām izejvielām. Galvenais uzsvars

Vita Lāce

VitalwayVitalway

Vitalway sajūti Latvijas meža elpu Hanzas tirgus dalībnieks. Vita Lāce gatavo ziedūdeņus ar destilācijas metodi izvelkot no auga visas labās vielas ar tvaika palīdzību. Ziedūdeņu gatavošanas procesā ēteriskā eļļa netiek