Līga Rūķe

Rūķu našķi

Līga Rūķe

Ruķu našķis
Rūķu našķis logo

Brīnumi notiek tur, kur tiem tic…

Hanzas tirgus dalībnieks. Arī Rūķiem ir bērni, kuriem garšo saldumi un rūķu mamma domā, kā pagatavot veselīgus našķus saviem rūķēniem, tā tapa Rūķu našķis, kurš nu jau iecienīts daudzās mājās. Saimniece piedāvā divu veidu našķus, kas ir lieliska saldumu alternatīva, enerģijas avots un spēcina sirsniņu. Našķa sastāvā ir 13 sastāvdaļas, kas veido kolosālu garšas buķeti. Atliek tik izvēlēties sev piemērotāko- Našķi kārumniekiem vai Diētisko našķi, kas piemērots vegāniem.
Rūķu našķus iecienījuši sportisti, izmantojot tos enerģijas batoniņu vietā, mazie kārumnieki – bērni un arī gados vecāki cilvēki.
Tā ir lieliska dāvana lieliem un maziem – īstu rūķu roku darbs, gatavots ar patiesu mīlestību!

  • Piedāvājumā:
    Našķis kārumniekiem – Sastāvs: miežu iesals, piens, cukurs, saulespuķu sēklas, linsēklas, auzu pārslas, sezams, rozīnes, dzērveņu sukādes, mandeles, lazdu rieksti, sviests.
  • Diētiskais našķis, piemērots vegāniem – Sastāvs: miežu iesals, saulespuķu sēklas, linsēklas, auzu pārslas, sezams, rozīnes, dzērveņu sukādes, mandeles, lazdu rieksti, rapšu eļļa.
29977196, Līga Rūķe
liga.ruke@naskis.lv
www.naskis.lv

Jums var interesēt

EzervannaEzervanna

Ezervanna Ezervannas ziepes ar stāstu. Hanzas tirgus dalībnieks. Rokām radīts, stāstiem apvīts…Maza un radoša, ziepju un dažādu citu ķermeņa kopšanas labumu darbnīca no Bikstiem. Bet, ja par saimniecisko un taustāmo,